Kvě 17

DEN MATEK V MŠ

Ve středu 15. 5. 2024 proběhla v naší mateřské škole oslava ke Dni matek. Všichni jsme se na tento den těšili a připravovali. Děti oslavu zahájily krátkým vystoupením a tanečkem se svojí maminkou. Poté následovalo společné tvoření rodičů s dětmi, při kterém si vytvořili zápich ve tvaru květiny a složili, ozdobili krabičku na překvapení pro maminku. Překvapení děti vyrobily již dříve ve školce, a to v podobě voňavého bylinkového mýdla, přáníčka s portréty svých maminek a jiných zajímavostech o ní. Na závěr oslavy jsme si pochutnali na dobrotách, které děti pro rodiče upekly. Doufáme, že se oslava líbila a všichni si společně strávené odpoledne naplno užili.