Čvn 05

ŠKOLNÍ VÝLET MŠ

Ve středu 5. června jsme jeli na školní výlet. Nejprve jsme se vydali do archeoskanzenu v obci Modrá. Děti zde poznávaly život v dávných dobách a obydlí našich předků. Při prohlídce nás doprovázela volně pohybující se domácí zvířata, a tak jsme si je mohli prohlédnout i zblízka. Na závěr prohlídky v archeoskanzenu jsme nakrmili rybičky a kačeny v místním rybníce. Po dobrém obědě jsme se přesunuli na expozici sladkovodních ryb Živou vodu. Prohlédli jsme si tam různé druhy ryb a rostlin. Na děti čekaly zábavné rybářské aktivity a krásný podvodní svět. Na závěr jsme si užili krásnou procházku přírodou s vyhlídkou na pratury a divoké kachny. Slunečný den plný dobrodružství se nám vydařil a ještě dlouho na něj budeme s úsměvem vzpomínat.