Čvn 21

VÝLET DĚTÍ Z MŠ NA POHÁDKOVÉ NÁMĚSTÍ V BOJKOVICÍCH

Ve čtvrtek 20. 6. 2024 jsme jeli vlakem do Bojkovic na pohádkové náměstí, které pořádala CSŠ PS Bojkovice. Při příjezdu na vlakové nádraží nás přivítaly víly, které nás odvedly do centra dění. Program byl zahájen operetkou O Budulínkovi, sehranou studentkami CSŠ PS . Po shlédnutí operetky jsme se vydali k jednotlivým pohádkovým stanovištím, ve kterých děti plnily rozmanité úkoly např.: lovení zvířátek se Shrekem, skládání Olafa s Elsou, shazování plechovek s Chipmunkama, skládání autíčka s Mariem, umývání zvířátek s ovečkou Shaun aj. Za splnění stanovišť děti získaly odměnu ve formě medaile, vystřihovánky a sladké dobroty. Pohádkové náměstí se nám velmi líbilo a rádi bychom se ho zúčastnili i v příštím školním roce.