Zář 11

Stopovaná

Ve středu 11. 9. se děti z naší školní družiny vydaly hledat poklad. Cesta značená šipkami vedla parkem a na této cestě čekalo děti několik úkolů, které musely najít a následně splnit. Cestou k pokladu se tedy dětem podařilo objevit 10 různých úkolů jako např.

• Vyjmenuj alespoň 3 druhy jedlých hub.
  • Udělej 10 dřepů s výskokem.
  • Pojmenuj alespoň 5 rostlin nebo stromů, které kolem sebe vidíš.
  • Hádanka: Kdo bez štětce a bez barev obarví nám pestře les?

Po splnění všech úkolů navedly poslední šipky naše malé hledače na školní zahradě, kde je čekal už jen konečný úkol, a to hledání pokladu. Tento úkol byl pro ně zřejmě nejzábavnější. Po nalezení pokladu, ve kterém byly různé drobnosti a nějaké sladkosti, byly děti odměněny. Každý měl možnost si z nalezeného pokladu něco vybrat a odnést domů. Celá akce byla velmi vydařená a všichni jsme byli nadšeni.