Zář 12

PRVNÍ DNY V MŠ VE ŠK. ROCE 2024/2025

První den tohoto školního roku jsme přivítali všechny děti s úsměvem. V naší mateřské škole na ně čekalo překvapení v podobě divadelního představení O Panu Knoflíčkovi, které si pro ně přichystaly paní učitelky. Děti představení s nadšením sledovaly, pozorně poslouchaly a na jeho závěr si i zazpívaly.. Po divadle dostaly na památku pamětní list a dobrotu se zápichem ve tvaru knoflíčku. Poté jsme se vydali prozkoumávat zahradu mateřské školy. Děti si vyzkoušely jízdu na odrážedlech, koloběžkách, stavěly si z písku různé stavby, skákaly na trampolíně aj. zábavné aktivity. Další dny se nesly v obdobném seznamovacím duchu. Všichni jsme si první dny v mateřské škole moc užili a těšíme se na to, co nás během celého školního roku ještě čeká.