Říj 15

DRAKIÁDA V MŠ

V úterý 15.10.2024 jsme ve spolupráci se studentkami z CSŠ PS Bojkovice uspořádali pro děti Drakiádu na fotbalovém hřišti v Nezdenicích. Studentky přivítaly děti písničkou s tanečkem o dráčkovi a rozdělily si je do skupinek, se kterými chodily po jednotlivých stanovištích. Děti si vyzkoušely hrát písničku na xylofon, poskládat dráčka, vázat mašličku na dráčka, běhat s pomocí barevného padáku, hrát dračí pexeso a vyrobit si skřítka. Po splnění všech stanovišť se vrhly do pouštění draků. Tento den nám počasí přálo a dráčci nám téměř všichni alespoň na chviličku vzlétli. Na závěr Drakiády si děti odnesly drobnou odměnu a hezký prožitek z celého dopoledne.